teknoloji haberleri siteleri Seçenekler

USB bellekteki verilere ilgi!Eğitim bilimi yaşantıında ve iş dirlikında sadece her hizmetin dijital ortamda kuruluşlması, depolama aygıtlarının önemini artırdı.

İletişim Serı Altun'dan çirkin paylaşımlara reaksiyonİletişim Reisı Fahrettin Altun, Hazine ve Maliye Vekilı Patent Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın dün tün dünyaya mevrut bebekleri bağırsakin kutlama etti. Altun, toplumsal medyada temelı kesimlerin yapmış başüstüneğu çirkin paylaşımlarla ilişkin de 'Bu yalabık selen mukabilsında da, insanlıktan nasibini almamış bir güruh, anneliğin kutsiyetini ve çocukluğun masumiyetini on paralıke sayarak birleştirme bir saldırı ve hakaret furyası başlattı. Bu tavrı esefle kınıyor, şiddetle lanetliyorum' ifadelerine nokta verdi.

C4'ün en çok bağ gören yüzı ise arabanın elektrikli oluşunun cenahı nöbet benzen ve dizel alternatifleri de arabada mevcut.

Teknoloji yardımıyla çıktı dünya küçük bir ülke konumuna gelmekte. Son teknoloji gelişmeleri yardımıyla kişiler istedikleri bilgilere ulaşmakta. Teknoloji ve bilgi haberleri özellikle gençler tarafından büyük ilişki görmekte. Son cep telefonları, çökertme telefon fiyatları, Apple fiyatları, elektronik beyin fiyatları, tablet fiyatları, son whatsapp haberleri, feysbuk haberleri, whatsapp güncellemeleri, rahatıllı telefonları son haberleri bundan sonra yeniakit.

Maxicep sitesi bile teloji.com kabil taşınabilir teknoloji üzerine yerleşmiş. Sıkıntısızıllı telefonlar hakkında bilgiler paylaşılan site bu yıl tema bileğnöbetimine gitti ve kontrol motorunda enikonu geriledi. Fakat yinede kategorisinde muvaffakiyetlı bir teknoloji sitesi.

Elon Musk'ın SpaceX şirketinin 2 Amerikalı astronotu uluslararası mekân istasyonuna taşıyacak olan Dragon roketi fırlatıldı. Dragon'un uluslararası uzay istasyonuna 19 saatte ulaşması öngörülüyor.

Apple’ın WWDC 2020 etkinliğinde duyurduğu en cesim haberlerden birisi bile daha çok kendi işlemlemcilerini kullanacağı olmuştu.

Bildiğiniz üzere başka bir şehirden yahut ülkeden kendi memleketlerine dhuzurüş yaratıcı kişilere takribî olarak 14 yevmi bir karantina uygulaması getirildi ve karantinadaki insanoğlu taşınabilir tatbik ile izlenecek hükümı alındı.

Türkiye'nin 60 yıllık hayalini gerçeğe dönüştürme hedefiyle prototipi tanıtılan 'Türkiye'nin Otomobili'nin SUV ve Sedan layihamları Avrupa Birliği'nden sonrasında Çin Buluş belgesi Kurumu tarafından da TOGG yerine tescillendi.

Türkiye'bile sosyal iletişim araçları ne derece ve kesinlikle kullanılıyor? 2020 seneninın en çok indirilen uygulamaları belirli evet Çin'den ABD'ye Huawei ve ZTE tepkisi

TikTok'un başı şimdi bile Türkiye ile dertte Karşı birbir hayli iddia mevcut popüler infaz TikTok hakkında KVKK aracılığıyla Türkiye'de tetkik temellattı.

iPhone 12'lerin kılıflarının sızdırılmasıyla cihazların arka layihamlarına ilişik bilgiler ortaya çıktı

SocialBrands'ın her ay hemen incele yaptığı kapsamlı sosyal medya performansı incelemesinde bu ayın kazananı Netflix oldu. Markaların her kamer toplumsal medyadaki performanslarını istatistiksel verilere nazaran tarafsız olarak değerlendiren sosyal medya bellik endeksi SocialBrands'in açıkladığı listede Baykar Savunu dikkat çekti.

Apple'ın senelerdir uyguladığı Airdrop sisteminin bir benzeri de Google'dan geldi. Google, Nearby Sharing adlı dosya paylaşım uygulamasını beta kapsamda kullanıma sundu. Bilgi paylaşımı açısından kablosuz çözümler biraşkın kullanıcının hayatını kolaylaştırırken zamandan da kullanım etmesini katkısızlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *